لیست مقالات با دسته بندی "Security"
معرفی و بررسی  Cisco Email Security
10 98/07

معرفی و بررسی Cisco Email Security


براساس گزارشات ارائه شده در حدود 78% این حملات در سال 2018 میلادی بر روی پست الکترونیکی و یا از طریق آن صورت گرفته است. این آمار نشان دهنده‌ی آن است که با توجه به آنکه این سرویس بسیار ارزشمند بوده و سبب گسترش کسب و کارها گردیده.
مقایسه‌ی تولیدکنندگان فایروال‌های نسل جدید (NGFW)
13 98/01

مقایسه‌ی تولیدکنندگان فایروال‌های نسل جدید (NGFW)


فایروال‌های نسل جدید (NGFW) از منظرهای گوناگونی با یکدیگر قابل مقایسه هستند. در این مقاله تلاش نموده‌ایم با جمع‌آوری اطلاعات منتشر شده در سایت رسمی شرکت سیسکو (©Cisco) به بررسی‌های مقایسه‌ای این مقوله بپردازیم.
معرفی و بررسی سرویس Cisco ISE
26 95/10

معرفی و بررسی سرویس Cisco ISE


شبکه‌های داخلی قلب تپنده‌ی عملکردهای تجاری و توانایی کلیدی ارائه‌ی سرویس توسط آن‌ها است. حال با نفوذ روزافزون تجهیزات قابل‌ حمل میان کارمندان سازمان‌ها مانند تلفن‌های همراه هوشمند و استفاده از آن‌ها در داخل شبکه‌های تجاری، محافظت از این شبکه‌ها پیچیده‌تر از پیش گردیده است.
سرویس بهینه‌سازی امنیت سیسکو
25 95/10

سرویس بهینه‌سازی امنیت سیسکو


جهت حفظ امنیت در محیط‌های همواره متغیر در دنیای امروزِ فناوری که تغییرات در آن با سرعت بالایی انجام می‌گیرد، سازمان‌ها باید علاوه بر داشتن هوشمندی لازم، به نکات امنیتی نیز توجه نموده و در جهت سازگار نمودن تکنولوژی‌های جدید با آیین‌نامه‌های سازمان‌ها تلاش نمایند. این در حالی است که با کم رنگ‌تر شدن مرز میان شبکه‌ها نیز دغدغه‌های امنیتی دستخوش تغییراتی می‌گردند.