معرفی شرکت افق داده‌ها ایرانیان


افق داده‌ها ایرانیان
 

افق داده‌ها ایرانیان چگونه شکل گرفت؟

فعالیت شرکت افق داده­‌ها ایرانیان از سال 1386 و در قالب یک تیم متخصص در حوزه‌ی شبکه آغاز گردید. از آن زمان تا کنون ما پروژه‌­های بسیاری را در قالب قراردادهای حقیقی و قراردادهای حقوقی انجام داده­‌ایم. با توجه به دانش متخصصین ما برگزاری دوره­‌های تخصصی در لابراتوار مجهز شرکت، ارائه‌ی مشاوره به کارفرمایان محترم و نظارت بر اجرای پروژه­‌های کلان کشوری دیگر فعالیت‌­های ما را در این سال‌ها تشکیل داده است. در این سال‌ها ارائه‌ی خدمات بر پایه‌ی رضایت مشتریان هدف اصلی ما بوده و در این راستا ارائه‌ی خدمات خود را بر مبنای استانداردهای روز دنیا و متدولوژی‌های پیشرفته بروز رساندیم. خدمات شرکت ما در چهار دسته‌ی کلی به کارفرمایان و مشتریان ارائه می گردد: مشاوره، آموزش، اجرا و پشتیبانی. در بخش خدمات، تمامی متدلوژی‌های تهیه شده برای کارفرمایان و مشتریان محترم به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است. در این سال‌ها تیم فنی شرکت ما با محوریت قرار دادن دانش، سعی نموده است تا اکثر راهکارهای فنی در گرایش‌های زیر را به صورت نمونه پیاده‌سازی کند و نیازهای خاص مشتریان را در هر یک از این راهکارها مورد تست و ارزیابی قراردهد:


در بخش بررسی راهکارها سعی شده به صورت خلاصه، شرحی از راهکارهای پیشنهادی ما به کارفرمایان ارائه گردد.


همچنین از سال 1391 با توجه به درخواست روزافزون مشتریان خود مبنی بر دسترسی به تجهیزات اورجینال و اصل، واحد بازرگانی شرکت راه‌اندازی گردید و وظیفه‌ی تأمین تجهیزات و محصولات شرکت‌ها و برندهای زیر را عهده‌دار می‌باشد:  محصولات شرکت F5

  محصولات شرکت HP

  محصولات شرکت Cisco

  محصولات شرکت Juniper

  محصولات شرکت Fortinet


ما وظیفه‌ی خود را یافتن و یا تولید راهکارهای مطمئن، کم‌هزینه در حوزه‌ی شبکه‌های کامپیوتری می‌دانیم و با تمام توان خود سعی خواهیم نمود تا مطمئن‌ترین راهکار را در کنار بهترین نحوه‌ی ارائه‌ی خدمات و دسترسی به تجهیزات و محصولات اصل برای شما فراهم نماییم. پیشنهاد می‌کنیم برای بررسی عملکرد ما نگاهی کوتاه بر رزومه‌ی ما در این سال‌ها داشته باشید:
 

 

 

چرا افق داده‌ها ایرانیان؟

تمرکز ما بر ارائه‌ی بهترین راهکارها برای مشتریانمان می‌باشد. ما تنها یک فروشنده‌ی تجهیزات یا یک نیروی متخصص یا یک آموزگار و حتی یک مشاور تخصصی نیستیم، ما تیمی متشکل از تمامی این نفرات هستیم که هدفشان ارائه‌ی راهکاری است که نیاز و مشکلات شما را برطرف سازد؛ راهکاری با بهترین هزینه، بالاترین کیفیت، قابل توسعه و رشد و همراه با سرویس اجرایی عالی. 

 

ما بر برطرف نمودن نیاز شما تمرکز داریم، به همین منظور همواره و در تمامی خدمات خود نکات زیر را اجرا می‌نماییم:
 

  • ما تمام سعی خود را خواهیم نمود تا بهترین، بروزترین و کارآمدترین راهکارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم.
  • — ما تمام تمرکز خود را بر رضایت مشتریانمان معطوف کرده و رضایت مشتریان همواره سند راهبردی ما در بررسی عملکردمان می‌باشد.
  • — ما همواره نیازها و مشکلات مشتریانمان را رصد می‌کنیم و سعی داریم بر مبنای توان مشتری و مقیاس نیازها، راهکار بهینه را به شما ارائه دهیم.
  • — ما همواره به توسعه و آینده‌ی بهتر نگاه می‌کنیم، به همین منظور در طرح‌های پیشنهادی ما، توسعه‌پذیری و امکان گسترش لحاظ گردیده است.
  • — ما ارائه‌دهنده‌ی راهکار‌ها می‌باشیم نه یک فروشنده! تیم فنی ما با محوریت دانش، بهترین تلاش خود را در انتخاب و یا تولید راهکار انجام خواهد داد.
  • — ما شما را وابسته به یک برند یا مزایای محدود یک محصول نخواهیم کرد، بلکه با بررسی فنی نیازهای شما، یک راهکار جامع و مناسب را ارائه خواهیم داد.
  • — ما تجربیات خود را در اختیار شما می‌گذاریم تا شما بهترین انتخاب را خود انجام دهید؛ تمرکز ما بر یافتن راهکاری مناسب به منظور برطرف نمودن نیاز شماست.
  • — ما راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهیم که بارها توسط ما مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از اطمینان صد در صد از کارآیی و اجرایی بودن، توسط مشاورینمان به شما پیشنهاد می‌گردد.
  • — ما می‌خواهیم شما احساس چابکی، بروز بودن و لذت استفاده از تکنولوژی را لمس نمایید، به همین منظور ما هیچگاه راهکاری بدون توجیه فنی و اقتصادی بر روی میز شما نخواهیم گذاشت.
  • — ما محصولاتی را به شما پیشنهاد می‌­دهیم که در انحصار گروه خاصی قرار ندارد و با قیمت رقابتی، امکان تأمین آن برای شما فراهم می­ باشد. وجود بازار رقابتی در تجهیزات پیشنهادی ما موجب آسودگی خیال شما در آینده و پشتیبانی مناسب از قطعات و تجهیزات می­ باشد.


 


مأموریت افق داده‌ها ایرانیان

امروزه متأسفانه در کشور ما سازمان‌ها و شرکت‌ها دارای واحد تحقیق و توسعه در حوزه‌ی فناوری اطلاعات نمی‌باشند وعموماً این واحد برای یک سازمان  با هزینه­‌های گزافی همراه است. در همین راستا، گروهی از سازمان‌ها که سعی بر استفاده از این واحد نموده‌­اند نیز با مشکلاتی مانند عدم اجرایی بودن راهکارها و عدم دسترسی به تجربیات دیگران مواجه می­‌باشند.
ما در گام نخست خود با هدف ارائه‌ی بهترین و پایدارترین راهکارها در حوزه‌ی شبکه به مشتریان و کارفرمایان خود، سعی خواهیم نمود تا خانه‌­های خالی واحد‌هایی مانند طراحی و توسعه را در چارت سازمانی آن‌ها تکمیل نموده و با ارائه‌ی بهترین راهکارها برای سازمان­‌ها، امکان توسعه‌ای پایدار، ساده نمودن فرآیندها و کاهش هزینه­‌ها را رقم بزنیم.

 

 

چشم‌انداز افق داده‌ها ایرانیان

ما می‌خواهیم بهترین تولیدکننده و ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای حوزه‌ی فناوری اطلاعات و شبکه در سراسر خاورمیانه باشیم.
همواره سوال ما این است، مشکل چیست و چطور می‌توان این مشکل را حل نمود؟ در هر بار اجرای یک طرح از خود می‌پرسیم که چگونه می‌توان این طرح را به گونه‌ای بهتر از سابق ارائه نمود؟ ما تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا بهترین راهکارها را برای سازمان‌­ها، شرکت‌­ها، ادارات و تمامی ارگان‌های خصوصی، تجاری و یا دولتی فراهم نماییم.
ما می‌خواهیم کارها ساده‌­تر، ساختاریافته‌­تر، ایمن‌­تر، سریع‌­تر و با هزینه‌ی کمتر انجام شود، از این‌رو، با تمام توان خود، سعی بر یافتن و تولید بهترین راهکارها برای برطرف‌سازی نیازهای مشتریان خود خواهیم نمود.