اعضای تیم فنی


پیشرفت صحیح پروژه و اتمام آن در زمان مقرر از مزایای استفاده از یک گروه متخصص در خصوص مدیریت پروژه‌های حوزه‌ی شبکه می‌باشد.
 
گروه مدیریت پروژه‌ی شرکت افق داده‌ها ایرانیان متشکل از نفرات زیر، به ما این توانایی را داده است تا بتوانیم همواره در زمان مقرر، اتمام پروژه‌ها را تضمین نماییم. این گروه وظیفه دارد تا در جهت حفظ مسیر پروژه و دستیابی به تعادل هزینه، زمان و کیفیت، تمامی تلاش خود را نماید:
 

  • آقای مهندس محمد احسان بهشتی دهکردی — متخصص حوزه‌ی شبکه‌ی ارائه‌دهندگان سرویس و شبکه‌های تلفنی
  • آقای مهندس امیر مهری — متخصص حوزه‌ی شبکه و مرکز داده
  • آقای مهندس آرش مظلومی — متخصص شبکه‌های تلفنی و سیستم مدیریت و مانیتورینگ

 
متخصصین شرکت ما با استفاده از استانداردهای روز دنیا در زمینه‌ی مدیریت پروژه مانند ITIL و PMBOK همواره ما را در اتمام پروژه‌ها در زمان مقرر همیاری نموده‌اند.
 
این گروه همواره مورد پشتیبانی واحد‌های فنی، آموزش، بازرگانی، مالی و اداری قرارگرفته است و با تعریف صحیح از فرآیند‌های پروژه، ما را در اجرای صحیح پروژه‌ها یاری نموده‌اند.


 

مدیریت فنی

رشد سریع تکنولوژی، ما را بر آن داشت تا نیروهای متخصص خود را به نحوی سازماندهی نماییم تا بتوانیم همواره بروزترین راهکارها را به کارفرمایان و مشتریان خود ارائه کنیم. در این راستا، مدیریت فنی شرکت به سرپرستی آقای مهندس امیر مهری، ساختاری متشکل از 9 گرایش تخصصی تشکیل داده است:
 

هر یک از گرایش‌های فوق توسط تیم متخصص خود، همواره در حال ارزیابی است و تمامی راهکارها با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی به صورت مداوم بروزرسانی می‌گردد.

یکی دیگر از وظایف مدیریت در این بخش، تعریف چرخه‌ی حیات برای یک راهکار می‌باشد؛ بدین ترتیب راهکارها در دوره‌ی حیات خود بروزرسانی شده و پس از اتمام دوره‌ی حیات راهکاری جدید جایگزین می گردد، بدین تریب ما خود را همواره با تکنولوژی روز و نیاز مشتریان خود بروز نموده‌ایم.


تیم فنی

یکی از کلیدی‌ترین ارکان شرکت افق داده‌ها ایرانیان، استفاده از نیروی متخصص و کارآمد می باشد. در این خصوص در سطح دوم یک پروژه، کارشناسان و کارشناسان ارشد وظیفه‌ی پیشبرد برنامه‌های فنی و اجرایی را عهده‌دار می‌باشند. این تیم وظیفه دارد تا با ارائه‌ی بهترین خدمات به کارفرمایان و مدیریت نیازهای مشتریان موجبات اجرای صحیح یک پروژه را فراهم نماید.

تیم کارشناسان ارشد ما متشکل از متخصصین در حوزه‌ها و گرایش‌های متفاوت به سرپرستی آقایان مهندس 
امیرحسین طالب زاده، کیارش برزوده، سام پورسلطانی و روح الله خدابخش مدیریت و کنترل می‌گردد.

ما همواره به داشتن گروهی از بهترین متخصصین اجرایی با سطح بالایی از دانش افتخار نموده‌ایم؛ کارشناسان ما دارای مدارک تخصصی بوده و همواره در تلاش برای ارائه‌ی بهترین خدمات به مشتریان افق داده‌ها ایرانیان هستند.