لیست مقالات با دسته بندی "سیسکو ISE"
ISE Posture چیست؟
13 98/12

ISE Posture چیست؟


آخرین بروزرسانی: 1398/12/14 — Posture Assessment به معنای ارزیابی وضعیت سلامتی تجهیز نهایی کاربران متصل به شبکه است. برای بالا بردن امنیت شبکه توجه به اینکه چه چیزی در شبکه است به اندازه اینکه چه کسی در شبکه است اهمیت دارد. به این دلیل است که Posture Assessment در بحث امنیت شبکه بسیار حائز اهمیت است و پلتفرم ISE شرکت سیسکو (Cisco)، یک راهکار ساده و خودکار برای بررسی Posture Assessment در شبکه است. در این مقاله تلاش شده که به بررسی ISE Posture پرداخته شود.
بررسی سیسکو Cisco Identity Service Engine | ISE
23 98/11

بررسی سیسکو Cisco Identity Service Engine | ISE


آخرین بروزرسانی: 1398/11/23 — پلتفرم سیسکو ISE چیست و چگونه عمل می‌کند؟ سیسکو ISE یک پلتفرم امنیتی است که به صورت مرکزی و خودکار و بر اساس آگاهی از Context تصمیم‌گیری می‌کند که آیا کاربر می‌تواند به شبکه متصل شود یا خیر و پس از اتصال چه سطح دسترسی خواهد داشت و به ارتقای سطح امنیت شبکه های تجاری و سازمانی در بحث کنترل دسترسی و احراز هویت کمک می‌کند.
معرفی پلتفرم رایگان ISE Portal Builder
30 98/09

معرفی پلتفرم رایگان ISE Portal Builder


آخرین بروزرسانی: 1398/10/04 — ISE Portal Builder چیست؟ بیشتر مشتریان سیسکو (Cisco) از پلتفرم ISE (Identity Service Engine) برای ایجاد و کنترل دسترسی میهمانان و ساختار BYOD به شبکه داخلی سازمان یا کسب و کار استفاده می‌کنند. ISE Portal Builder ابزاری است که برای ایجاد پرتال‌های سمت کاربر مانند پرتال‌های میزبانی وب مهمان استفاده می‌شود.
دسته بندی ها