لیست مقالات با دسته بندی "Security"
چک لیست امنیتی ایمیل‌های سازمانی
25 98/10

چک لیست امنیتی ایمیل‌های سازمانی


آخرین بروزرسانی: 1398/10/27 — چک لیست امنیتی ایمیل‌های سازمانی چیست؟ کارشناسان امنیت شبکه چگونه ایمیل هاردنینگ انجام می‌دهند؟ در این مقاله با 13 گام مهم که می‌توانند امنیت ایمیل سازمانی شما را در برابر بیشتر حملات امن‌تر سازند آشنا می‌شویم.
بررسی جامع پلتفرم Cisco pxGrid
02 98/10

بررسی جامع پلتفرم Cisco pxGrid


آخرین بروزرسانی: 1398/10/03 — CSTA یک اکوسیستم فعال و در حال رشد است که برای محیطی با وجود چندین محصول امنیتی از سازنده‌های مختلف، یکپارچه‌سازی را به ارمغان می‌آورد. یکی از اجزای CSTA که در اینجا مورد بحث قرار خواهد گرفت «pxGrid» می‌باشد. Cisco pxGrid یک استاندارد ساخته شده‌ی شرکت سیسکو است که پلتفرمی برای مبادله‌ی داده و فعال کردن قابلیت برای مهار تهدید‌ها را در اختیار ما قرار می‌دهد.
معرفی پلتفرم Cisco Stealthwatch | سیسکو Stealthwatch
12 98/09

معرفی پلتفرم Cisco Stealthwatch | سیسکو Stealthwatch


آخرین بروزرسانی: 1398/09/13 — پلتفرم Cisco Stealthwatch چیست؟ سیسکو Stealthwatch نوآوری بزرگی را در جهت شناسایی و مقابله با تهدیدات دنیای شبکه پایه‌گذاری کرده است و می‌تواند ضعف وسعت دید و شناسایی تجهیزات کنترلی موجود در ساختار شبکه را پوشش داده و همچنین در تسریع پاسخگویی به حملات و تهدیدات، کمک فراوانی به کارشناسان امنیت دهد.
مقایسه تولیدکنندگان فایروال‌های نسل جدید (NGFW)
13 98/01

مقایسه تولیدکنندگان فایروال‌های نسل جدید (NGFW)


آخرین بروزرسانی: 1398/09/10 — فایروال‌های نسل جدید (NGFW) از منظرهای گوناگونی با یکدیگر قابل مقایسه هستند. در این مقاله تلاش نموده‌ایم با جمع‌آوری اطلاعات منتشر شده در سایت رسمی شرکت سیسکو (Cisco) به بررسی‌های مقایسه‌ای این محصولات بپردازیم.
معرفی و بررسی سرویس Cisco ISE
26 95/10

معرفی و بررسی سرویس Cisco ISE


آخرین بروزرسانی: 1398/09/11 — سرویس سیسکو ISE در شبکه­‌های بزرگ توانایی ایجاد محدودیت‌های دسترسی، افزایش امنیت زیرساختی و کارآمد نمودن فعالیت سرویس‌های دیگر را برای مدیران شبکه فراهم می‌سازد.
بررسی سرویس بهینه‌سازی امنیت سیسکو
25 95/10

بررسی سرویس بهینه‌سازی امنیت سیسکو


آخرین بروزرسانی: 1398/09/10 — سرویس Cisco Security Optimization (به فارسی: بهینه‌سازی امنیت سیسکو) در رفع چالش‌های امنیتی مطرح شده در این مقاله به سازمان‌ها کمک می‌نماید. این سرویس جامع و فراگیر به ترکیب استراتژی‌ها، روندهای ارزیابی و فعالیت‌های پشتیبانی و یادگیری می‌پردازد؛ ضمن اینکه این پشتیبانی مداوم می‌تواند به ایجاد و بهبود شرایط امنیتی، Policyها و اثربخشی زیرساخت‌های امنیتی نیز کمک ‌نماید.
دسته بندی ها